Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Te dentisti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Te dentisti  Empty
MesazhTitulli: Te dentisti    Te dentisti  Icon_minitimeThu Jan 13, 2011 5:23 pm

Ishte nje cun edhe vajti te dentisti. I tha dentisti:
- Po ti e paske gojen cop cop more djale...
Dhe i afroi masken per frymarje qe ta vinte ne gjume.
- Jo, - i tha cuni, - te lutem mos e bej ate se e kam inat.
- Ok, - i tha dentisti - po e bej me gjilper qe te mpiet nje pjese e gojes.
Cuni prap nuk pranoi as per gjilperen. Doktori u cua nga karrikja dhe vjen me nje koker viagre dhe i thote:
- Pije kete.
- Po ce dua kete? - pergjigjet cuni.
- Merre, - i thot doktori - se do te duhet dicka ku te mbahesh.

____________________
Te dentisti  Crows8js4em0yf
Te dentisti  Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Te dentisti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: