Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Polici i zgjuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Polici i zgjuar Empty
MesazhTitulli: Polici i zgjuar   Polici i zgjuar Icon_minitimeThu Jan 13, 2011 5:24 pm

Po binte shi i madh dhe nje polic po rrinte mu ne mes te shiut. Nje grua qe e kishte shtepine aty afer e sheh dhe i thote:
- Hajde futu brenda se po bie shi...
Polici pergjigjet:
- Nuk prish pune se edhe jashte po bie...

____________________
Polici i zgjuar Crows8js4em0yf
Polici i zgjuar Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Polici i zgjuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: