Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Mallkimi i dhomes 311

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Mallkimi i dhomes 311    Thu Jan 13, 2011 5:25 pm

Per muaj me radhe, besohej ne mallikimin e 311-tes, ne kete spital bashkiak te Afrikes se Jugut. Cdo te premte ne mengjes, infermieret zbulonin nje te vdekur ne kete dhome ne njesine e te semureve nen kurim intensiv. Sigurisht, pacientet kishin pesuar te gjithe demtime te renda por asnjeri prej tyre nuk kishte qene aq keq sa te vdiste. Ekipi mjeksor, perpleks, kishte menduar per ndonje kontaminim baktereologjik te ajrit te dhomes. Te alarmuar nga familjet e viktimave, autoritetet ngriten nje hetim. Te semuret e asaj dhome vazhdonin nderkohe te vdisnin nje e nga nje me ritem javor. Si rrjedhoje u mendua te vihej nje kamera ne kete dhome. Dhe misteri u zgjidh menjehere: cdo te premte ne mengjes rreth ores 6, gruaja e pastrimit hiqte nga korrenti aparatin respirator per te vendosur ne ate prize fshesen e vet me korrent.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Mallkimi i dhomes 311
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: