Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bole demi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Bole demi   Thu Jan 13, 2011 6:28 pm

Shkon nje turist ne Spanje tek nje shoku i vet. Shoku i tregon per nje restorant te mire ku beheshin bole demi, me demat qe vriteshin nga njerzit tek nje stadium aty prane.
Shkon hyn, ulet, dhe porosit. Kamarjerja i sjell 2 bole te vogla. Ky habitet dhe i thote:
- Po keto cfare jane?
Kamarjerja i thote:
- Qellon ndonje here qe fiton edhe demi.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Bole demi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: