Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kinė, 72 orė para kompjuterit, ndėrron jetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Kinė, 72 orė para kompjuterit, ndėrron jetė    Thu Mar 03, 2011 11:02 pmQėndron nė kompjuter pėr 72 orė pa ndėrprerje, vdes. Ky ka qenė fati i njė 30 vjecari nė Kinė, i cili kishte luajtur tre ditėt e fundit tė jetės sė tij nė kompjuter pa ngrėnė, pa pirė dhe pa fjetur. Ai ėshtė ndjerė keq ndėrsa ndodhej nė lokal dhe sipas gazetės Beijing Times, i riu ka hyrė nė koma dhe mė pas ka humbur jetėn. Mjekėt thanė se nė fillim ka reaguar ndaj ilaceve edhe pse shumė dobėt.

"Shumė herė ka shtrirė krahun dhe ka marr njė pozicion tė cuditshėm, e mė pas vdiq", thotė njė nga personat e ndihmės sė shpejtė. Nė Kinė vuajnė 33 milionė tė rinj nga varėsia e lojrave informatike. Sipas dėshmitarėve tė klientėve tė pikės sė internetit ku qėndroi 30-vjecari, viktima kishte shpenzuar rreth 10 mijė jen, afėrsisht njė mijė euro, pėr 'pasionin' e tij ndaj lojrave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Kinė, 72 orė para kompjuterit, ndėrron jetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: