Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

  Poloni, hapet muzeu i parė erotik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Poloni, hapet muzeu i parė erotik   Thu Mar 03, 2011 11:04 pmKa edhe tė tillė. Sė shpejti nė Varshavė, kryeqytetin e Polonisė, do tė hapet muzeu i parė i artit erotik. Sipas tė pėrditshme polake Wyborcza, ky muze do tė shėrbejė pėr tė pasuruar ofertėn kulturore tė kryeqytetit polak. Bėhet fjalė pėr njė iniciativė private.

Njė koleksionit prej 20 vitesh mbledh nė tė gjithė botėn objektet e artit erotik me qėllimin e themelimit tė njė muzeu. "Nuk ka asgjė pėr tė cilėn duhet patur turp", thotė Kedzira. Nė koleksionin e tij numėrohen rreth 2 mijė objekte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Poloni, hapet muzeu i parė erotik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: