Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 SHBA, shpallet i pafajshėm pas 30 vjet burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: SHBA, shpallet i pafajshėm pas 30 vjet burg    Thu Mar 03, 2011 11:06 pmI lirė dhe i pafajshėm pas 30 vjetėsh falė testit tė ADN-sė. Cornelius Dupree ėshtė lėnė tashmė i lirė nė Teksas ndėrsa konsiderohet si viktima e gabimit mė tė rėndė gjyqėsor tė ndodhur ndonjėherė. Nė 1980, kur ishte vetėm 19 vjec identifikohet si autori i njė abuzimi seksual e njė vjedhjeje bazuar nė dėshminė e personave qė panė vetėm foton e tij. Tashmė 51 vjec del nga burgu ku duhet tė kalonte nė bazė tė dėnimit tė marrė dhe 45 vjet tė tjera.

"Jam shumė i emocionuar, ka qenė njė betejė mjaft e vėshtirė, sistemi duhet tė ndryshojė, ajo qė mė ndodhi mua nuk duhet ti ndodhė askujt tjetėr. Kaq mund tė them”, eshte shprehur Dupree. Ai u ngatėrrua me dikė tjetėr nė njė kohė kur sipas tė dhenave nė Teksas ėshtė pikėrisht ngatėrrimi i personave nga dėshmitarėt nė bazė tė 75% tė gabimeve gjyqėsore tė evidentura nga testi i ADN-sė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
SHBA, shpallet i pafajshėm pas 30 vjet burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: