Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Tė dashurat e Sheen tregojnė treshen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Tė dashurat e Sheen tregojnė treshen   Thu Mar 03, 2011 11:15 pmDy tė dashurat e Charlie Sheen folėn pėr herė tė parė nė njė media ameriane, mbi historinė e tyre tė poligamisė.

Nė njė artikull tė publikuar sot nė “New York Times”, pornostari Bree Olson dhe modelja Natalie Kenly, treguan lidhjen e tyre tė veēantė me 45-vjeēarin.

”Ne bėjmė gjithēka qė i pėlqen Charlie-t”, deklaroi Olson. “Ky ėshtė stili i jetės qė kam dėshiruar gjithmonė dhe jam shumė e lumtur pėr kėtė.

”Tė tre jemi nė njė marrėdhėnie tė pėrbashkėt, ndėrsa rregullat nė dhomėn e gjumit ėshtė Charlie qė i pėrcakton. Ne plotėsojmė ēdo fantazi seksuale tė tij”, vazhdoi 22-vjeēarja.

”Shumė njerėz e gjykojnė keq kėtė mėnyrė jetese, por ne nuk jemi konservatorė dhe nuk na intereson shumė se ēfarė mendojnė tė tjerėt”.

Kenly, e cila studioi pėr t’u bėrė njė edukatore, por pėrfundoi nė modele, shtoi: “Krevati ynė ėshtė aq i madh sa ka vend tė bollshėm pėr tė tre.

Megjithatė, nėse dikush ėshtė me tė vėrtetė i lodhur, ka gjithmonė njė vend pėr tė pėr tė fjetur nė qetėsi. Unė dhe Bree nuk jemi aspak xheloze, ndėrsa kur Charlie ėshtė i zėnė, kemi njėra-tjetrėn”.

Njė ditė mė parė, si pasojė e kėtij stili jete, aktori u privua nga kujdestaria e dy djemve tė tij binjakė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Tė dashurat e Sheen tregojnė treshen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: