Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pink ngacmon Spears dhe Aguilera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Pink ngacmon Spears dhe Aguilera   Thu Mar 03, 2011 11:17 pmPink ka ngacmuar koleget e saj, Britney Spears dhe Christina Aguilera, duke thėnė qė ajo ėshtė vajza mė e mirė nga kjo treshe.

Kėngėtarja shtatzėnė kujton se njerėzit mendonin se Pink ishte mė e keqja.

Pink bėri shaka nė profilin e saj nė ‘Twitter’, pas arrestimit tė Christina Aguilera ditėn e djeshme nė Hollywood pėr shkak se po drejtonte makinėn nė gjendje tė dehur.

“Mes meje, Britney dhe Christina, a nuk mendonin njerėzit se do tė isha unė ajo qė do ishte nė telashe? Shikoni, unė nuk kam pranga!”, shkroi Pink.

Edhe pse Britney Spears nuk ėshtė arrestuar kurrė, ka pasur probleme me policinė nė vitin 2008 kur nuk pranonte t’i kthente fėmijėt ish-burrit tė saj, Kevin Federline.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Pink ngacmon Spears dhe Aguilera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: