Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Mendes, ambasadorja e mahnitshme e Reebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Mendes, ambasadorja e mahnitshme e Reebook   Thu Mar 03, 2011 11:22 pmAktorja hollivudiane, Eva Mendes, dukej e mahniteshme, ndėrsa ėshtė shndėrruar nė ambasadoren e re tė “Reebook Easytone”.

Duke reklamuar veshjet dhe kėpucėt e reja sportive tė kompanisė, aktorja me origjinė latine tregoi format e saj tė mrekullueshme dhe trupin veēanėrisht tė tonifikuar.

Nė fotografitė e bėrė gjatė xhirimeve, figurojnė disa imazhe sensuale tė aktores pranė njė pishine.

Mendes fitoi famė disa vjet mė parė, falė paraqitjes sė saj nė disa filma dhe pasi deklaroi se kishte kryer marrėdhėnie seksuale nė ēdo shtet tė SHBA-sė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Mendes, ambasadorja e mahnitshme e Reebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: