Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nicole Scherzinger pėrfundon albumin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Nicole Scherzinger pėrfundon albumin   Thu Mar 03, 2011 11:24 pmPas shumė netėsh e mbyllur nė studio duke punuar, Nicole Scherzinger mė nė fund ka pėrfunduar albumin e saj tė ri.

Kėngėtarja ka qenė e shumė e zėnė dhe gjatė gjithė kėsaj kohe ka udhėtuar disa herė nga Los Angeles nė New York dhe anasjelltas pėr tė punuar me albumin dhe njėkohėsisht me xhirimet e filmit “Men In Black 3”.

Single i saj, Killer Love, do tė dalė nė treg mė 20 mars.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Nicole Scherzinger pėrfundon albumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: