Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

  Damon: Mė mirė pa djem nė shtėpi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Damon: Mė mirė pa djem nė shtėpi   Thu Mar 03, 2011 11:26 pmMatt Damon ėshtė “i rrethuar” nga femrat dhe ndjen se nuk ka nevojėn e njė mashkulli tjetėr nė familje pėrveē tij.

Aktori 40-vjeēar ka gjithsej katėr vajza dhe mendon se ka mėsuar shumė nga jeta duke ndenjur me to.

“Ėshtė diēka krejt e ndryshme tė jesh i rrethuar nga femrat. Tashmė kam njė perspektivė krejt tjetėr mbi jetėn. Nėse do tė kisha djem kjo gjė nuk do tė kishte ndodhur”, u shpreh protagonisti i “Invictus”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Damon: Mė mirė pa djem nė shtėpi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: