Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Cox sfidon 46 vitet e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Cox sfidon 46 vitet e saj   Thu Mar 03, 2011 11:28 pmMund tė jetė 46 vjeē, por mosha duket se nuk ėshtė njė pengesė pėr protagonisten e serialit “Friends”, Courteney Cox.

Ndėrsa ėshtė duke kaluar njė javė pushimesh nė Hauai me tė dashurin, vajzėn dhe disa miq, aktorja u duk nė formė tė shkėlqyer fizike, e fotografuar nga revistat rozė.

Ndėrkohė, partneri i ri i Cox, Brian Van Holt, u duk shumė i pėrkushtuar pas 46-vjeēares, ndėrsa tė dy u fotografuan nė disa momente intime, larg njerėzve tė tyre tė afėrt.

Cox u divorcua gjatė vitit tė shkuar nga David Arquette, i cili javėn e shkuar e akuzoi pėr tradhėti bashkėshortore, nė njė program televiziv amerikan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Cox sfidon 46 vitet e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: