Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bieber-Gomez, 6 mijė $ pėr natėn romantike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Bieber-Gomez, 6 mijė $ pėr natėn romantike   Thu Mar 03, 2011 11:29 pmAshtu si ēdo ēift adoleshentėsh, ėshtė e thjeshtė tė kuptosh pėrse Justin Bieber dhe Selena Gomez janė shumė tė emocionuar nga pėrvoja e tyre e parė e dashurisė.

Megjithatė, ajo qė i ndryshon nga bashkėmoshatarėt e tyre ėshtė fakti qė Bieber mundi t’i lejonte vetes njė suitė prej 6 mijė dollarėsh nė natė, pėr tė festuar ditėlindjen e tij tė 17, nė njė mbrėmje romantike.

Ēifti pronotoi suitėn presidenciale nė njė hotel me pesė yje nė Kaliforni. Ndonėse shoqėrohen qė prej nėntorit 2010, Bieber e Gomez bėnė publike lidhjen e tyre vetėm javėn e shkuar, gjatė mbrėmjes sė Oscar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Bieber-Gomez, 6 mijė $ pėr natėn romantike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: