Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jennifer Lopez merr fėmijėt nė punė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Jennifer Lopez merr fėmijėt nė punė   Sat Mar 19, 2011 8:27 pmJennifer Lopez u shfaq e shoqėruar me tė dy fėmijėt e saj binjakė, nė serinė e fundit tė “American Idol”, mbrėmė nė darkė.

Nė emisionin e ngjashėm me “Albanians got Talent”, kėngėtarja amerikano-latine bėri qė paneli i tre gjyqtarėve tė shtohej edhe me 3-vjeēarėt Max dhe Emme.

Djali i saj i vogėl duket se ka trashėguar shumė gene nga e ema, pasi morri mikrofonin dhe u pėrpoq tė kėndonte pėrpara spektatorėve.

Nuk ėshtė hera e parė qė Jennifer Lopez merr fėmijėt e saj nė punė. Njė muaj mė parė ajo u shfaq nė njė reklamė tė Gucci-t tė shoqėruar nga binjakėt.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Jennifer Lopez merr fėmijėt nė punė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: