Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 VIP-at bėhen viktima tė hackers

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: VIP-at bėhen viktima tė hackers   Sat Mar 19, 2011 8:30 pmEmrat e disa prej viktimave kryesore tė njė grupi piratėsh kompiuterikė qė shėnjestruan personazhe tė famshme femra tė botės sė spektaklit u bėnė tė njohura sot.

Jessica Alba, Scarlet Johansson, Demi Lovato, Christina Aguilera dhe Selena Gomez janė midis atyre yjeve qė iu sulmuan adresat personale, kompiuterat dhe aparatet telefonikė prej njė grupi “hackers”.

Sipas revistės amerikane “TMZ”, burime brenda FBI-sė janė pothuajse tė sigurt se gjurmimet ēojnė tek njė njeri i vetėm, drejtuesi i kėtij grupi piratėsh kompiuterikė.

Nė disa raste, video dhe fotografi kompromentuese tė kėtyre personazheve janė vjedhur pėr qėllime pėrfitimi nėpėrmjet shitjeve ilegale nė rrjet.

Ali Larter, Busi Philipps, Miley Cyrus, Emma Caufield, Addison Timlin, Renee Olstead dhe Venessa Hudgens janė emra tė tjerė tė njohur nė kėtė listė.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
VIP-at bėhen viktima tė hackers
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: