Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Sandra Bullock, 1 milionė $ pėr Japoninė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Sandra Bullock, 1 milionė $ pėr Japoninė   Sat Mar 19, 2011 8:34 pmSandra Bullock i ka dhururar 1 milionė $ Kryqit tė Kuq nė ndihmė tė Japonisė, vendit qė u godit nga njė tėrmet 8.9 ballėsh javėn e kaluar.

Tė ardhurat e aktores pėr vitin 2010 shkuan deri nė 22 milionė $ dhe pritet qė edhe kėtė vit fitimet pėr Bullock tė jenė tė mėdha duke marrė parasysh se do tė interpretojė nė 9 filma tė rinj.

“Kryqi i Kuq amerikan i ėshtė shumė mirėnjohės Sandra Bullock dhe familjes sė saj pėr kėtė donacion bujar. Ky kontribut ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr nevojat urgjente tė shumė njerėzve nė Japoni”, lexohej nė komunikatėn e organizatės.

Vitin e shkuar, aktorja 46-vjeēare dhuroi edhe 1 milon $ tė tjerė pėr tė ndihmuar viktimat e tėrmetit nė Haiti.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Sandra Bullock, 1 milionė $ pėr Japoninė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: