Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pitt dhe Jolie do tė martohen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Pitt dhe Jolie do tė martohen?   Mon Apr 18, 2011 12:32 pm

Pitt dhe Jolie do tė martohen?


Dyshja mė e famshme e Hollywoodit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie raportohet se do tė martohen.

Sipas tabloidit amerikan National Enquirer, dyshja qė ka gjashtė fėmijė tė birėsuar, planifikon tė ecėn drejt altarit gjatė kėtij viti.

Sipas kėsaj gazete, ekziston njė dokument qė zbulon se Brad dhe Angie do tė martohen nė vendlindjen e Pittit, nė Shawnee tė shtetit federal Oklahoma.

“Brad dhe Angie kurrė nuk e kanė ndjekur rrugėn tradicionale dhe kjo vlen edhe pėr qasjen e tyre ndaj martesės”. Brad ka kėrkuar nga Angie tė martohet me tė tash dy vjet. Ajo pėrfundimisht ėshtė pajtuar, por ka thėnė se nuk ka dashur njė unazė fejese”, ka thėnė burimi i afėrt me dyshen.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Pitt dhe Jolie do tė martohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: