Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore   Mon Apr 18, 2011 12:49 pm


Ajo ėshtė njė kėngėtare qė rrezaton nga ėmbėlsia dhe nga tiparet e saj joshėse. Njė femėr e cila, si nga bukuria, ashtu edhe nga zėri melodik, ka bėrė dhe po bėn ēdo ditė e mė shumė fansa pėr vete.


Ka njė emėr tepėr tė veēantė, sepse dhe vetė ėshtė e tillė nė ēdo detaj qė e karakterizon. Do tė vijė sot nė njė intervistė pėr faqet e “Bluetooth” me sharmin dhe elegancėn qė gjithmonė e kanė shoqėruar, njė nga zėrat mė tė veēantė tė skenės kosovare...
Po flasim pėr Kaltrina Selimin, kėngėtaren e njohur tė estradės shqiptare, e cila qė nga dita e parė qė ėshtė promovuar nė tregun muzikor ka korrur njė sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėt e saj.
Tė gjithė e njohin si kėngėtaren e hiteve, pasi ajo qėllon gjithmonė nė shenjė me kėngėt qė sjell pėr publikun shqiptar. Nė kėngėt e saj gjen si ritmin pėr tė kėrcyer, ashtu edhe tekstin pėr ta ndjerė. Sigurisht qė nuk mungon asnjėherė perfomanca e saj e shkėlqyer qė pėrplotėson nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme paraqitjen e saj skenike.
Nė kėtė intervistė, Kaltrina pėrcjell informacion pėr projektet e saj mė tė reja muzikore. Por, lexues tė dashur ėshtė shumė interesant rrėfimi i saj pasi pėrveē tė tjerash ajo tregon edhe planet pėr dasmėn, duke thėnė se nuk preferon tė ketė njė dasmė pėrrallore.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: