Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Beyonce vallėzon me 200 balerina nė kripin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Beyonce vallėzon me 200 balerina nė kripin e ri   Mon Apr 18, 2011 12:57 pm


Pėrveēse njė kėngėtare e zonja, Beyonce tregoi se ėshtė edhe njė prej koordinatoreve mė tė talentuara nė botė, ndėrsa organizoi e vetme njė trupė prej 200 balerinash.

29-vjeēarja u fotografua duke “vėnė rregull” nė njė plazh nė Los Angelesit, ndėrsa xhirohej njė videoklip i saj i ri.

Ndonėse koreografia ishte studiuar qė mė parė, zbatimi i saj nė praktikė me njė trupė kaq tė madhe balerinash ishte shumė i vėshtirė.

Duke marrė parasysh shprehjen “nėse do njė gjė tė bėrė mirė bėje vetė”, Beyonce i ēoi tė gjitha pėrpjekjet deri nė fund e vetme, transmeton TCH.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Beyonce vallėzon me 200 balerina nė kripin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: