Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kresha ofendon Bleron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Kresha ofendon Bleron   Mon Apr 18, 2011 1:03 pmReperi kosovar MC Kresha, i cili ėshtė konkurrent nė shoun real “VIP Shpija 2”, e ka ofenduar kolegun e tij, kėngėtarin Blero.

Sipas burimeve tė Telegrafit, Kresha nuk ka thėnė fjalė tė mira Bleron, pasi sipas reperit, Blero nuk ėshtė njė person i mirė dhe ėshtė njė kėngėtar qė i ka kėngėt e vjedhura.

Pėrveē kėsaj, Mc Kresha kėngėtares nga Shqipėria, Zajmina Vasjari, ia ka vėnė nofkėn ‘Pllastikė’

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kresha ofendon Bleron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: