Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Foto: Vida: Prapanicės ja kam parė hajrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Foto: Vida: Prapanicės ja kam parė hajrin    Mon Apr 18, 2011 1:37 pm


Vida Guerra ėshtė njė modele 37 vjeēare,
e cila me prapanicėn e saj shumė seksi paraqitet
nėpėr revistat pėr meshkuj dhe i ėshtė shpallur si
“prapanica mė e mirė nė botė”.


Nė fund tė vitit 2002 ajo u shfaq lakuriq pėr revistėn FHM,
dhe shumė vajza ia kishin lakmi.
“Atė kohė me urrenin tė gjitha vajzat,
sepse me prapanicėn time unė kamė tėrhequr vėmendjen e shumė djemve.
Dhe t’ju them tė vėrtetėn,
prapanica mė ka ndihmuar shumė nė karrierė,” tha bukuroshja.
____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Foto: Vida: Prapanicės ja kam parė hajrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: