Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Genta Ismajli me foto hot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Genta Ismajli me foto hot   Mon Apr 18, 2011 2:29 pmGenta Ismajli shquhet gjithmonė pėr fotot e saj tė nxehta, por kjo qė po e shihni ėshtė njėra prej fotove mė “hot” qė keni parė.

Kėngėtarja, e cila pėr kėtė vit ka premtuar se do tė paraqitet me disa klipe, edhe pse ende nuk e ka bėrė kėtė, nuk ėshtė parė nė foto kaq provokuese, edhe pse fotoja ėshtė bėrė disa vjet mė parė, por tani ka filluar tė qarkullojė nė internet.

Ajo disa herė ka pozuar me bikini, megjithatė nė disa spote, Genta pėrpos gjėrave tė tjera, tregon edhe atė anėn erotike tė saj. Sa ėshtė kėshtu, mund ta gjykoni ju vetė nė foton e paraqitur.
[left]

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Genta Ismajli me foto hot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: