Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rezarta, nė poza hot me Ermalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Rezarta, nė poza hot me Ermalin   Thu May 19, 2011 12:42 am

Tė gjithė e njohin tashmė pasionin e madh tė Rezarta Shkurtės pėr fotografinė, po aq sa edhe pėr muzikėn.


Fotot e saj personale janė tė mrekullueshme, por ajo vetė tashmė ka njė arkiv tė tėrė me foto artistike, ku nuk mungojnė edhe protagonistė tė njohur tė ekranit, kryesisht vajza kėngėtare qė shfaqen edhe mė tė bukura, falė talentit tė Rezit

Por, ditėt e fundit ajo ka realizuar njė set fotosh me bashkėshortin e saj, Ermalin, nė plazh dhe, siē i shihni, kėto foto janė perfekte dhe mjaft sensuale.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rezarta, nė poza hot me Ermalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: