Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Aida dhe Armendi, probleme me emisionin “E diell”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Aida dhe Armendi, probleme me emisionin “E diell”   Thu May 19, 2011 12:49 am

Ndryshimet qė ndodhėn tek programi “E diell” qė trasmetohet ēdo tė diel nė Top-Channel,
si duket nuk do tė jenė tė vemtet, pasi do tė riformatohet pėrsėri.
Pas largimit tė autores italiane Alessia Greco, tek emisioni nė fjalė si autorė erdhėn nga Kosova,
ēifti i njohur i kantautorėve Armend Rexhepagiēi dhe Aida Baraku,
tė cilėt sollėn njė freski tė madhe nė kėtė spektakėl,
duke filluar nga pėrmbajtja e deri tek personazhet e njohura qė vinin edhe nga Kosova.
Pasi pėrfundoi misionin e tij, si pjesė e jurisė nė spektaklin “Albanians got talent”,
Armendi filloi punėn tek “E diell” dhe, sė bashku me Aidėn,
nė janar tė kėtij viti u zhvendosėn me banim nė Tiranė. Por,
siē duket, punėt nė kėtė spektakėl nuk po shkojnė ashtu siē duhet.
Siē njoftojnė disa media nė Kosovė, ēifti i njohur,
pėr shkak tė problemeve qė hasin gjatė realizimit tė spektaklit “E diell”, do tė lėnė punėn dhe do tė kthehen pėrsėri nė Prishtinė,
duke realizuar sėrish hite pėr estradėn shqiptare.
Se sa janė tė vėrteta fjalėt tė cilat thuhen nė Prishtinė, pritet tė shihet dhe mbi tė gjitha tė konfirmohet prej gojės sė tyre. Panorama

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aida dhe Armendi, probleme me emisionin “E diell”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: