Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Do tė mundohem tė zgjedh njė emėr tė bukur pėr vajzėn time

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Do tė mundohem tė zgjedh njė emėr tė bukur pėr vajzėn time   Thu May 19, 2011 12:56 am


Edhe pak muaj kanė ngelur qė kėngėtarja kosovare Edona Llalloshi tė bėhet nėnė.
Siē kemi shkruar edhe herėt e tjera e, si tė parėt qė zbuluam fejesėn dhe shtatzaninė e saj, gjithashtu edhe gjininė e bebit, Edona pritet tė sjellė nė jetė njė vajzė pas fejesės me biznesmenin e njohur nga Peja, Gazmend Fejzullahun.
“Pėrkushtimi im pėr muajt e shtatzėnisė ka bėrė qė tė ndėrpres tė gjitha aktivitetet muzikore.
Mendoj se mė e rėndėsishme nė jetė ėshtė fėmija, sesa ēdo gjė tjetėr.
Tani po kaloj ditėt mė tė bukura tė jetės sime emocionale”, – ka thėnė kėngėtarja nė njė prononcim tė saj dhe shton se ėshtė duke menduar pėr emrin qė do i vendosė vajzės, nė monetin kur do vijė nė jetė. “Pėr momentin, jam duke i shikuar disa emra, ende jam nė kėrkim tė tyre.
Do tė mundohem tė zgjedh njė emėr tė bukur pėr vajzėn time”, ka theksuar mė tej kėngėtarja.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do tė mundohem tė zgjedh njė emėr tė bukur pėr vajzėn time
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: