Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Soni Malaj ėshtė shtatzėne?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Soni Malaj ėshtė shtatzėne?   Thu May 19, 2011 1:05 am

Soni Malaj dhe Mirko
Kėngėtarja
nga Tropoja – Soni Malaj ka ngelur shtatzėnė me tė dashurit e saj,
balerinin italian Mirko Luēarelli. Ēifti qė prej disa muajsh jeton nė
Spanjė, ka vendosur ta celebrojė marrėdhėnien me njė fėmijė. Nė fakt nuk
bėhet fjalė pėr njė thashethem. Vetė artistja Malaj, e ka pohuar kėtė
lajm ndėrsa ishte prezente nė Tiranė, pak javė mė parė. Sigurisht qė
bėhet fjalė pėr muajt e parė tė shtatzėnisė, pasi ende ajo nuk ėshtė e
dukshme. Soni dhe Mirko u njohėn gjatė edicionit tė parė tė “Dancing
with the stars- Albania”.

Njė simpati qė mori pėrmasat e njė
historie tė vėrtetė dashurie, e qė ēoi nė njė fejesė alla shqiptare mes
italianit dhe kėngėtares simpatike. Pėrsa i pėrket karrierės muzikore,
kėngėtarja Malaj e ka lėnė pėr momentin pas dore, pėr t’iu pėrkushtuar
jo vetėm sipėrmarrjes nė Spanjė, por tashmė edhe bebes qė do tė vijė nė
jetė, ndoshta edhe brenda kėtij viti!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Soni Malaj ėshtė shtatzėne?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: