Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shpati kėrkon t’i bėjė tė gjitha…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Shpati kėrkon t’i bėjė tė gjitha…   Thu May 19, 2011 10:37 am

Kėngėtari Shpat Kasapi, kėto ditė ka realizuar videoklipin e tij mė
tė ri tė titulluar “Shumė hot”. Shpati kėsaj radhe vjen me njė kėngė mė
ritmike, ndėrsa pėr realizimin e videos ka zgjedhur produksionin “Max
Production”. Paralelisht me muzikėn, ai po merr pjesė nė “Dancing with
the stars”, ku veēanėrisht dy javėt e fundit ėshtė shfaqur nė grand
formė.

Vlerėsimet me pikė kanė qenė tė larta edhe nga juria, veēanėrisht
nga balerini i mirėnjohur Ilir Shaqiri, kryetari i jurisė. Vetė Shpati
ėshtė shprehur se nga java nė javė po pėrmirėson teknikat nė kėrcim,
duke “vjedhur” pėrherė e mė shumė nga balerinėt profesionistė. Por,
ndėrkohė qė ai mundohet tė kėrcejė e kur ka kohė edhe tė performojė
live nė club- et e ndryshme tė kryeqytetit, gojėt e liga thonė se e
fejuara e tij, “Miss Universe Kosova”, Afėrdita Dreshaj, ėshtė bėrė
xheloze pėr partneren e tij nė vallėzim, Isida Mollaymeri. Gjithēka ka
marrė spunto nga shprehja se “kush ka partnere Isidėn, shkon deri afėr
finales nė DWS, sikurse ndodhi vjet me aktorin Viktor Zhusti”. Ne nuk e
besojmė kėtė, jo vetėm pėr marrėdhėnien shoqėrore qė ka balerina me tė
fejuarėn e Shpatit, por a mund tė ketė femėr qė tė rivalizojė
Afėrditėn?! Kėshtu qė Afėrdita rri e qetė, Shpatin nuk ta merr kush…

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpati kėrkon t’i bėjė tė gjitha…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: