Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Laureta Meēi, nė kėngėn e re “Set your soul free”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Laureta Meēi, nė kėngėn e re “Set your soul free”   Thu May 19, 2011 11:07 am

Kanė kaluar dy vite qė kur Laureta nuk ka publikuar ndonjė kėngė tė re, e fundit ishte
Clicca sui volti delle persone nella foto per taggarle.
“Santa Baby” tė cilėn e publikoi me rastin e festave tė fundvitit. Pas
kėsaj kėnge ajo ėshtė paraqitur nė librin qė ėshtė botur nė Shqipėri
kushtuar artistėve shqiptarė nė mbarė botėn i titulluar “Shqiptarėt nė
kinematografinė botėrore” pasi Laureta njėherėsh ėshtė dhe aktore qė ka
fituar njė rol tė ri tek filmi “Shadow Kill” qė po xhirohet gjatė kėtij
viti. Pėrveē kėtyre projekteve, ajo kohėve tė fundit ėshtė aktuale me
kėngėn dhe klipin mė tė ri tė titulluar “Set your soul free”, kėngė kjo
e punuar nė shqip dhe nė anglisht gjithashtu, dhe sė shpejti pritet tė
bėjė xhiron nėpėr radio, ndėrsa pėr mė vonė Laureta ka menduar qė tė
punojė dhe klipin e kėsaj kėnge.

Disa imazhe tė nxehta tė reja qė ajo i ka publikuar nė faqen zyrtare, po i publikojmė dhe ne.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laureta Meēi, nė kėngėn e re “Set your soul free”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: