Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Puthen Britney dhe Rihanna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Puthen Britney dhe Rihanna   Sat May 28, 2011 12:00 amKa qenė para tetė vjetėsh kur Madona dhe Britney Spears tronditėn botėn
me puthjen e tyre nė buzė gjatė njė spektakli nė ndarjen e ēmimeve MTV. E
njėjta gjė ka ndodhur edhe nė mbrėmjen e ndarjes sė ēmimeve, kur 29
vjecarja Spears mori njė puthje nga Rihanna gjatė Billboard Music Award
nė Las Vegas.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthen Britney dhe Rihanna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: