Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Flori feat. Albatrit Muiqi & Noga (Beatbox) - Tequila Vava

Shko posht 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Antarsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Flori feat. Albatrit Muiqi & Noga (Beatbox) - Tequila Vava   Sat May 28, 2011 12:56 am


____________________
Mbrapsht n krye Shko posht
 
Flori feat. Albatrit Muiqi & Noga (Beatbox) - Tequila Vava
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Shpirti Lire :: Muzika :: Muzik Shqipetare-
Krce tek: