Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Festa e Champions,Shakira mėson Pique tė pėrdridhet nė skenė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Festa e Champions,Shakira mėson Pique tė pėrdridhet nė skenė   Tue May 31, 2011 8:49 am


Fansat
e Shakirės kanė patur kėtė herė njė trajtim special pėr shkak se
kėngėtarja ka ftuar tė dashurin e saj nė skenė pėr ti ofruar leksione
kėrcimi. Kėngėtarja kolumbiane ishte duke kėnduar nė Barcelonė ndėrsa ka
ndaluar dhe ka ftuar tė dashurin e saj Gerard Pique dhe shokėt e tij tė
ngjitėn pranė saj. Shakira ka sugjeruar Pique dhe shokėt e tij se si tė
kopjojnė atė nė dredhjen e trupit dhe shkundjen e vitheve. Sėbashku me
Pique ishin nė skenė edhe shokėt e tij tė skuadrės Xavi, Bojan Krkic dhe
Sergio Busquets.Nė pėrfundim tė performancės Pique i dha njė pėrqafim
dhe puthje tė dashurės sė tij tė famshme____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Festa e Champions,Shakira mėson Pique tė pėrdridhet nė skenė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: