Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Anxhela Martini, topmodelja mė e klikuar nė Google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Anxhela Martini, topmodelja mė e klikuar nė Google   Mon Jul 11, 2011 1:02 pmPozimi pa mbathje nė ndarjen e cmimeve tė modės CFDA i ka dhėnė famėn e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton nė Amerikė. Megjithėse fotot bėnė bujė, bukuroshja shqiptare ka vazhduar tė ecė para duke mbajtur kokėn lart dhe polemikave duke iu pėrgjigjur me sharm dhe bukuri. Anxhela Martini ėshtė topmodelja mė e klikuar nė Google pėr muajin qershor duke ia kaluar supermodeleve mė tė bukura nė treg pėr momentin, si Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel. “E gjitha nė CDFA ishte tėrėsisht e pafajshme, por me cfarė ka ndodhur mund tė them vetėm se po kthej limonėt nė limonadė.” ka treguar Anxhela Martini, e cila ka pozuar dhe pėr revistėn Love Cat. Ja disa nga fotot e setit mahnitės tė pėrgatitura pėr kėtė verė. Fotot janė publikuar ekskluzivisht nga faqja online globalgrind.


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Anxhela Martini, topmodelja mė e klikuar nė Google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: