Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Tuna dhe Dafina nė Baba Stars

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Tuna dhe Dafina nė Baba Stars   Mon Jul 11, 2011 1:14 pmMediat kosovare, tė shkruara dhe elektronike besojnė se dy kėngėtaret super seksi, Tuna dhe Dafina Zeqiri, do tė bėhen pjesė e ‘labelit’ tė ri-ideuar tė Getit, Baba Stars.
Mendohet se Tuna dhe Dafina Zeqiri do tė jenė pjesa e bukur e Baba Stars nė tė ardhmen, pasi idetė dhe bashkėpunimet nga e kaluara kanė ndikuar qė tė vijė deri tė ky bashkim.
Pėr mė shumė, pritet tė ndizen edhe spekulime tjera mbi jetėn private tė Tunės dhe Ledrit. Tuna nė njė intervistė njė ditė mė parė sqaroi arsyet e ndarjes nga Rilind Reka dhe pasi qėndroi sė bashku me ish-tė dashurin e saj, Ledri Vulėn nė Antalia, tani ky bashkim i Tunės me Baba Stars, ku bėn pjesė dhe Ledri mund tė duket mjaft i dyshimtė.
Sidoqoftė, bosi i ‘labelit’ Baba Stars, Geti, ka mohuar kėto spekulime duke shkruar nė profilin e tij nė Facebook: “Hoho, hajde gazetat hajde me kon po bėj bashkėpunim fill me ata hi nė Baba Stars aa…asnjėherė Baba Stars mbetet e njėjta s’ka femra njėherė pėr njėherė. Respekt”.
Nuk dihet vėrtetėsia e kėsaj deklarate, mirėpo njė gjė ėshtė e sigurt – Dafina Zeqiri nė albumin e ri pritet ta ketė njė bashkėpunim me Baba Stars, apo mė mirė thėnė me GhettoGeasyn (Getin).

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Tuna dhe Dafina nė Baba Stars
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: