Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Zana: Ja si e ruaj dashurinė nė distancė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Zana: Ja si e ruaj dashurinė nė distancė!   Thu Oct 13, 2011 7:11 pmZana Krasniqi ka pranuar mė nė fund tė flasė pėr dashurinė e re tė saj, por pa pėrmendur emėr e mbiemėr.

Qė nga ndarja me futbollistin e kombėtares shqiptare, Lorik Cana, kjo ēėshtje pėr tė ėshtė trajtuar si tabu. Por "Mis Kosova 2008”, modelja e parė qė prezantoi shtetin e saj nė njė kompeticion bukurie, ka pranuar se ajo tashmė ka njė tė dashur tė ri.

Ajo ka bėrė me dije se dashuria e tyre nė distancė arrin tė mbijetojė vetėm falė disa sekreteve tė vogla, raportojnė mediat shqiptare."E dua shumė dhe nuk mund tė qėndroj larg tij mė tepėr se dy javė. Kur nuk jam me angazhime pune, mė sė shumti pėrpiqem tė gjej kohė pėr tė folur me tė, si dhe me familjen. Mendoj se kėshtu ia dimė vlerėn mė shumė tjetrit dhe dashuria bėhet mė e bukur”. "Lidhja jonė funksionon nė kėtė mėnyrė: njėherė nė muaj takohemi me patjetėr, zakonisht takohemi nė Londėr, pra as nė Amerikė e as nė Kosovė”, ka thėnė Zana, duke na lėnė kėshtu tė kuptojmė se djaloshi nuk jeton nė SHBA, ku ajo ėshtė vendosur prej kohėsh.

Sė fundmi Zana ka lidhur njė kontratė me agjencinė e modės "Vilhemina” nė Nju Jork, qė sipas gjasave do t’ia hapė asaj edhe rrugėt e suksesit drejt kinematografisė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Zana: Ja si e ruaj dashurinė nė distancė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: