Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vritet bashkėshorti i Inis Gjonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vritet bashkėshorti i Inis Gjonit   Thu Oct 13, 2011 7:21 pmNjė prej personazheve tė njohur tė botės sė krimit, Arjan Selimi, ėshtė vrarė pak minuta mė parė nė Tiranė. Vrasja ka ndodhur tek ish-parku i autobuzave, ndėrsa ende nuk dihen autorėt dhe motivet e kėtij krimi.

Selimi ėshtė ekzekutuar sapo ka dali nga tuneli i pallatit ku jetonte, me njė breshėri automatiku. Nga tė shtėnat e armės, ka mbetur i plagosur edhe 20-vjeēari Kledis Kola, i cili ėshtė dėrguar menjėherė nė Spitalin Ushtarak.
Arjan Selimi ishte njė ndėr tė akuzuarit e rrjetit "Kompas” dhe u dėnua me disa vite pėr trafik droge, pėr t’u lėnė mė pas i lirė. Arjan Selimi ėshtė gjithashtu i njohur prej faktit tė lidhjes sė tij me prezantuesen Inis Gjoni, me tė cilėn u martua pak kohė mė parė. Madje, Gjoni pret edhe njė fėmijė prej Selimit. Policia ka dal ne vendin e ngjarjes menjeher dhe ka konstatuar se ai ka eshte qelluar me disa plumba ne trup. Arian Selimi njihet si kryebandit i nje grupi bande ne Tirane, qe mirret me narkotike. Se fundi eshte denuar me 16 vjet burg, por eshte leshuar pas disa procedurave te cuditshme ne Gjykate.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vritet bashkėshorti i Inis Gjonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: