Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Stresi harron Enxhin, kapet mat me njė bionde!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Stresi harron Enxhin, kapet mat me njė bionde!   Thu Oct 13, 2011 7:31 pmPas lidhjes njėvjeēare me Enxhin, me tė cilėn u shfaq hapur nė publik, reperi i njohur Arkimed Lushaj (Stresi) pėr herė tė parė fotografohet nė shoqėrinė e njė femre tė panjohur bionde tek club "Bordo”. Ata janė parė tek argėtoheshin bashkė nė club, ndėrkohė qė nuk dihet asgjė rreth vajzės qė shihni nė foto.

Pėr sa i pėrket Stresit, ai deklaroi 1 muaj mė parė se i kishte dhėnė fund lidhjes me Enxhin. Pėr historinė e tyre tė dashurisė pasionante ata realizuan dhe njė kėngė me titull "Lamtumirė”, frymėzuar nga mesazhet qė kishin shkėmbyer gjatė periudhės qė ishin bashkė.

Edhe pse u komentua se do ta kėndonin kėngėn tė dy, si pėrfundim kėnga ėshtė realizuar me njė kėngėtare kosovare, emri i sė cilės do zbulohet vetėm kur tė dalė klipi. Pėrveē "Lamtumirė”, qė pritet ta lanēojė kėto ditė, Stresi ka pohuar se ka shumė plane tė reja nė muzikė. Njė prej kėngėve ėshtė njė duet me Getoar Selimin, me tė cilin njihej para pesė vitesh nė Belgjikė, miqėsi qė nuk ėshtė komentuar mė parė nė media. Ndėrkohė qė kėtė vjeshtė do tė realizojė njė tjetėr klip me titull "Bad boys in town”, ku sė bashku me reperin Emiljano tė "Pa kufijt” dhe dy kėngėtarė tė tjerė, do tė sjellin njė kėngė nė stilin amerikan, ku do tė rrėfejnė eksperiencat e tyre nė jetė. Kėnga po realizohet nė studion muzikore BMT dhe natyrisht qė do tė jetė njė nga kėngėt bazuar nė jetėn e tyre reale. Ende nuk dihet nėse ai do tė konkurrojė kėtė vit nė festivalin "Kėnga Magjike”, festival ku vitin e kaluar u vlerėsua me ēmim pėr stilin e tij rap me kėngėn "Tik-Tak”.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Stresi harron Enxhin, kapet mat me njė bionde!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: