Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rozana Radi kerkohet nga policia, bashkupon me bMC Kresha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rozana Radi kerkohet nga policia, bashkupon me bMC Kresha   Thu Oct 13, 2011 7:40 pm
Duket mėse e vėrtetė lidhja ndėrmjet reperit nga Mitrovica MC Kresha me kėngėtaren kontraverze nga Shqipėria, Rozana Radi. Mediat nė Tiranė thonė se ata janė parė shumė herė me gjeste intime nė publik, nė baret e Tiranės.
Miqtė e afėrt madje thonė se kur Kreshniku vjen nė Tiranė nuk paguan hotel, por bashkė-jeton tek apartamenti i Rozit, nė tė cilin ajo e posedon e vetme. Rozi e Kresha pritet tė paraqiten bashkė nė Kėngėn Magjike. Reperi ishte i fejuar kohė mė parė me njė vajzė turke nga Mitrovica

Por ne anen tjeter fletėthirrje pėr kėngėtaren, e cila nuk ėshtė paraqitur pas dy kėrkesave nė gjykatė shkruan Mapo.Edhe kur ajo nuk ėshtė nė Shqipėri pėrbėn lajm. E madje rasti i sotėm ėshtė i tillė, qė ajo pėrbėn lajm, pikėrisht sepse nuk ndodhet nė Shqipėri… E habitshme ndoshta, por ja qė kėngėtarja Rozana Radi kėrkohet nė vendin e saj. Kėtė herė jo nga miqtė apo gazetarėt, por nga policia! Ēfarė ka bėrė kėtė herė do tė thoni ju…? As mė shumė e as mė pak, thjesht nuk ėshtė paraqitur nė gjykatėn e Tiranės. Kėngėtarja Radi ka munguar nė dy nė seancat gjyqėsore, ku ėshtė nė cilėsinė e tė dėmtuarės pas sherrit me kolegen e saj Rezarta Shkurta.

Sipas rregullave tė gjykatės nė tė tilla raste, kur personi mungon dy herė rresht gjatė seancave atėherė vė nė lėvizje policinė pėr tė gjetur personin, tė cilėn (Rozanėn) nuk kanė mundur ta kontaktojnė as me telefon, pėr shkak se ajo e ka tė fikur prej ditėsh atė. Kanė qenė datat 21.07.2011 dhe 07.09.2011, ditėt e seancave gjyqėsore pėr ēėshtjen ku paditet Shkurta pėr plagosje tė lehtė ndaj Radit. Nė datėn e parė tė seancės kanė munguar tė dyja kėngėtaret, ndėrsa nė tė dytėn ka qenė Rozana ajo qė nuk ėshtė paraqitur. Seanca gjyqėsore ėshtė shtyrė, ndėrsa pritet qė policia tė gjeje kėngėtaren Radi. Nga informacionet e gazetės, kėngėtarja Radi ndodhet pėr pushime nė Kosovė. Kėshtu qė me kėtė rast po i japim edhe njė orientim policisė…

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rozana Radi kerkohet nga policia, bashkupon me bMC Kresha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: