Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ingridi renditet e para ne radiot greke! [VIDEO]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ingridi renditet e para ne radiot greke! [VIDEO]   Thu Oct 13, 2011 7:49 pmKėngėtarja e dashur e muzikės shqiptare, Ingrid Gjoni, po e realizon dalėngadalė atė qė premtoi nė fillim tė kėsaj vere, "t’i kalojė kufijtė”.

Bluetooth njofton se kėnga "My Heart Is Crying” ėshtė shumė e pėlqyer nė disa vende ballkanike e mė tej nė Evropė, duke u bėrė kėshtu pjesė e top-listave tė disa prej radiove mė tė njohura nė Rumani, Bullgari, Slloveni, Bosnje-Hercegovinė e Greqi.

Nė Greqi, Ingridi ka arritur njė rekord. Kėnga e saj nė bashkėpunim me DJ-in e famshėm rumun, Tony Ray, ėshtė kthyer nė njė hit tė verės dhe veē kėsaj ėshtė renditur e para nė njė prej klasifikimeve mė serioze qė bėhet nė kėtė vend. Ajo eshte shume e gezuar dhe po shijon famen jashte kufijeve te ku jetojne shqiptaret. Dhe sdo mend qe do te filloj te jete edhe me shume e pranishme me hite te reja ne Europe. Videon e popullarizuar mund ta shikoni me poshte:


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Ingridi renditet e para ne radiot greke! [VIDEO]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: