Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Makina e shkrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Makina e shkrimit Empty
MesazhTitulli: Makina e shkrimit   Makina e shkrimit Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 12:32 pm

Makina e shkrimit Makinshkrimi


Burre e grua kishin nje femije (asaj te gruas ja vune emrin MAKINE SHKRIMI)
so Burrit i ngrijet mendja dhe i thote djalit "shko thuaj mamit te me sjelle makinen e shkrimit"
ajo po lante enet dhe i tha "thuaj babit qe e kam te prishur"
pak me vone mami i thote djalit (ju ngrit mendja asaj) shko thuaj babit se makina e shkrimit u rregullua
por babi ja kthehu "SHKO THUAJ SATEME BABI CFARE KISHTE PER TE SHKRUAR I SHKROI ME DORE"

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Makina e shkrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: