Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rregullat e klases

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rregullat e klases   Thu Nov 03, 2011 6:15 pm

Mesuesja vuri nje rregull te ri ne klase per te gjithe nxenesit. Kush do qe ne oren e mesimit te shkoje ne banjo duhet :-

1)Te ngrej nje gisht kur i vjen URINA!!!!
2)Te ngrej dy gishta kur i vjen M****
3)Te ngrejne tre gishta vajzat kur kane *****

Po funksiononte si'c e parashikonte, vetem kur pa Mirin qe kish
ngrejtur GJYS GISHTI. Mesuesja u cudit dhe e pyet ate po ajo (GJYS
GISHTI) cdo te thote?????????

Miri: - a me lejohet ta bej nje pordhe?

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rregullat e klases
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: