Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Sugjerim...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Sugjerim...   Wed Nov 16, 2011 7:27 pm

Sh bukur forumi.
Une do te doja te vinit dhe nje kondicioner se eshte ftof koha Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Nov 17, 2011 9:34 pm

ja tani po e instalojme...

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Klea@Love
Admin
Admin
avatar

Female
Postime : 11
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 8:11 pm

PERSHENDETJE DO TE JU SYGJEROJA TEK ADMINISTRIMI I PERGJITHSHEM MUNDESH TE RREGULLOSH PERMASAT E FORUMIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 9:12 pm

Klea@Love shkruajti:
PERSHENDETJE DO TE JU SYGJEROJA TEK ADMINISTRIMI I PERGJITHSHEM MUNDESH TE RREGULLOSH PERMASAT E FORUMIT

Shume mire jane permasat.. ku qendron problemi??

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Klea@Love
Admin
Admin
avatar

Female
Postime : 11
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 9:20 pm

Permasat jan mire tani se po merem un me te hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 9:34 pm

Smile ok

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Klea@Love
Admin
Admin
avatar

Female
Postime : 11
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 9:42 pm

UROJ TE JU PELQEJ PER AQ SA DI JU BERA Me Fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Thu Dec 08, 2011 9:47 pm

Klea@Love shkruajti:
UROJ TE JU PELQEJ PER AQ SA DI JU BERA


Rofsh sa malet Razz

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Klea@Love
Admin
Admin
avatar

Female
Postime : 11
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   Mon Dec 19, 2011 11:24 am

Pershendetje Do tju jap nje keshill ky Dizajno qe eshte me phpbb2 eshte me i kollajti per hackerat qe ta fshine edhe pse keni domain e fshine kollaj prandaj dizajnot qe jan phpbb3 jan me te veshtire si lejojne pervec se po te kete Panel atehere e hackojne .Per si ta shikoni te arsyeshme bejeni po gjynah tju shkoj puna kot pastaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sugjerim...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sugjerim...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Koshi Forumit-
Kėrce tek: