Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Selena Gomez harroi te veshe te brendshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Selena Gomez harroi te veshe te brendshe    Wed Nov 16, 2011 7:34 pm

Selena Gomez, ylli 19-vjeēar i Disney, e fejuar me Justin Bieber, duket se ka harruar diēka gjatė pushimit tė saj nė “Palm Beach”. Duket se kėngėtarja bukuroshe, e cila po pushon me njė miken e saj, ka vendosur tė shmangė tė brendshmet nėn pantallonat e shkurtra!
Natyrisht qė nuk kishte bėrė llogaritė me fotografėt, tė cilėt ishin aty tė gatshėm dhe nuk prisnin gjė tjetėr… E megjithatė, duke vėzhguar foton nuk mund tė pohohet me siguri maksimale se Gomez s’ka veshur biankerinė intime.
Gjithsesi, imazhet kanė bėrė xhiron e botės, duke ngjallur shumė bujė. Pėr mė shumė, ju mund tė gjykoni vetė, duke hedhur vėshtrimin te foto e mėsipėrme…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Selena Gomez harroi te veshe te brendshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: