Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 I dashuri i J-Lo mbron lidhjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: I dashuri i J-Lo mbron lidhjen   Fri Dec 02, 2011 11:23 pm

I dashuri i ri i Jennifer Lopez, Casper Smart, ka mbrojtur lidhjen e tij me kėngėtaren seksi.

Casper Smart ėshtė lidhur me krijuesen e hitit “On The Floor” menjėherė pas ndarjes sė saj nga bashkėshorti Marc Anthony, teksa i sheh spekulimet pėr lidhjen e tyre si mjaft konfuze.

“Unė nuk e kuptoj se si njerėzit mund tė merren me jetėn e dikujt tjetėr, ose tė flasin gjėra pėr tė cilėt nuk dinė asgjė? Ēmenduri”, theksoi Casper Smart qė kohė mė parė lėvdoi trupin e 42 vjeēares duke thėnė se as 20 vjeēaret nuk e kanė trupin e Jenniferit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
I dashuri i J-Lo mbron lidhjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: