Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Adelina : Ja pse u pėrqafova Seldin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Adelina : Ja pse u pėrqafova Seldin   Fri Dec 02, 2011 11:31 pm

Nga hera e fundit qė u panė bashkė nė “Kėnga Magjike” u fol se ata janė tė lidhur, por jo. Flitet pėr Adelina Tahiri dhe Seldi Qalliu, dy artiste qė janė pare shumė afėr kėto kohė.


Edhe pse u dyshua se ka nisur njė lidhje me Seldi Qaliun, ajo i mohon tė gjitha. “Tė ju them tė drejtėn mė janė vėrsulur tė gjithė nė njė mėnyrė duke mė thėnė se kam nisur njė lidhje me Seldin, mirėpo ju them sinqerisht se ajo ka qenė vetėm njė pėrshėndetje miqėsore, ku Seldi mė ka uruar pėr hyrjen time nė finale tė “Kėngės Magjike” dhe nuk ka pasur asgjė mes nesh. Atė e kam vetėm shok dhe asgjė mė shumė, madje as nė tė ardhmen nuk do tė kem sepse e konsideroj vetėm si shok dhe jo mė shumė”, ka thėnė Adelina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Adelina : Ja pse u pėrqafova Seldin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: