Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 hello People

Shko poshtė 
AutoriMesazh
anabella25
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 1
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : usa
Anėtarėsuar : 03/12/2011

hello People Empty
MesazhTitulli: hello People   hello People Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 9:59 pm

hello o popull ....si ja kaloni mire....un jam anabella.femer nga fieri
po jetoj ne usa ......kshu si tip jam e mire e veshtir embelsir
hahahahahah shaka edhe iher ....jamanabella hmmmmmm:roll: Rolling Eyes
ca te them tjeter un kaq mo di un ca te them per vete me kalimin e kohes
do njohena e do me thoni ju si jam se e kom tveshtir tfol per veten e
ime un Razz...hajd tja kaloj mir un ktu mirse ju gjeta mirse erdha:D Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

hello People Empty
MesazhTitulli: Re: hello People   hello People Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 1:18 pm

anabella25 shkruajti:
hello o popull ....si ja kaloni mire....un jam anabella.femer nga fieri
po jetoj ne usa ......kshu si tip jam e mire e veshtir embelsir
hahahahahah shaka edhe iher ....jamanabella hmmmmmm:roll: Rolling Eyes
ca te them tjeter un kaq mo di un ca te them per vete me kalimin e kohes
do njohena e do me thoni ju si jam se e kom tveshtir tfol per veten e
ime un Razz...hajd tja kaloj mir un ktu mirse ju gjeta mirse erdha:D Razz
Mir se erdhe Midis shoqeris son kliko http://www.shpirtilir.com/forum per te shkruar ne temen qe te pelen klm...

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
hello People
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: