Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje Nga ReSpEcT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReSpEcT
antar i ri
antar i ri
ReSpEcT

Male
Postime : 3
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Sarande,Albania
Anėtarėsuar : 04/12/2011

Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 11:28 am

Emri : Eri
Mbiemri : Vasili
Mosha : 22
-------------------------
Vendlindja: Gjirokaster
Shtetėsia : Albania
Jetoj : Sarande
-------------------
Puna: .......
Hobi : Interneti Me Bere Dallavere ( Shaka )
Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
Endrat : Hacker ...
Si Kam Arritur nė Ket Forum ..

Uroj qe te gjithe shqiptaret anembane botes qe te marin pjese ne kete rrjet social qe te bashkohen te gjithe dhe jo vetem shqiptaret por kushdo shtetas tjeter ne do mundohemi qe tju afrojme sa me shume informacione ketu ne forum dhe besoj se do ngeleni te kenaqur nga puna jone ketu ne komunitetin tone, Do ju lutesha qe prezantimi te behesh edhe me foto origjinale per ata qe skan foton e tyre ne profile flm
Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te Ndihmoj Me Gjith Qejf )
Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

Edhe Dicka tjeter !

Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me ReSpEcT

Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 1:26 pm

ReSpEcT shkruajti:
Emri : Eri
Mbiemri : Vasili
Mosha : 22
-------------------------
Vendlindja: Gjirokaster
Shtetėsia : Albania
Jetoj : Sarande
-------------------
Puna: .......
Hobi : Interneti Me Bere Dallavere ( Shaka )
Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
Endrat : Hacker ...
Si Kam Arritur nė Ket Forum ..

Uroj qe te gjithe shqiptaret anembane botes qe te marin pjese ne kete rrjet social qe te bashkohen te gjithe dhe jo vetem shqiptaret por kushdo shtetas tjeter ne do mundohemi qe tju afrojme sa me shume informacione ketu ne forum dhe besoj se do ngeleni te kenaqur nga puna jone ketu ne komunitetin tone, Do ju lutesha qe prezantimi te behesh edhe me foto origjinale per ata qe skan foton e tyre ne profile flm
Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te Ndihmoj Me Gjith Qejf )
Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

Edhe Dicka tjeter !

Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me ReSpEcT

Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
Mir se erdhe Eri ne shoqerin tone . kliko http://www.shpirtilir.com/forum per te shkruar ne temat qe ke deshir klm

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 3:22 pm

Mire se erdhe!
Sigurisht qe do ja kalojm mire:D
ju shkruat: Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
Administrator forumi apo Biznesi e ke fjalen ?

____________________
Pershendetje Nga ReSpEcT 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
ReSpEcT
antar i ri
antar i ri
ReSpEcT

Male
Postime : 3
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Sarande,Albania
Anėtarėsuar : 04/12/2011

Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 7:35 pm

Pak Nga Te Gjitha Razz:P:P:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 7:41 am

Vazhdon ndonje shkoll per ADM ti ? Razz
Kot po t pyes se jam icik xheloz Very Happy

____________________
Pershendetje Nga ReSpEcT 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Sponsored content
Pershendetje Nga ReSpEcT Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga ReSpEcT   Pershendetje Nga ReSpEcT Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Nga ReSpEcT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: