Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 SA KAM DASHUR......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: SA KAM DASHUR......   Sun Dec 04, 2011 7:30 pmSa kam dashur tė kthehem te ti
dhe mė thonė ta mbys krenarinė
Ti ktheja pėrgjigje lotit pėrsėri
qė njė tjetėr mos ta fshijė.

Endesha mes kopshtėve erėmirė
por mė tėrhiqte veē aroma jote
Ahh xixėllonjė nė errėsirė
drita e fundit e kėsaj bote.

Ėndrra u kap si e marrė pas flokėve tė shpresės
qė e vetme kish mbetur
faji kishte zėnė fronin e arsyes si pėrgjegjės
dhe zjarrin e hakmarrjes kishte ndezur.

Ndaj kujt tė hakmarresh,, ndaj teje , ndaj vetes sime??
Nuk u ktheva dot kurrė dhe pse shpirti mė tha shko
mbeta njė njollė nė pėlhurė , zemra mė thotė : tani duro.

Fjala e pathėnė mbeti pėrmendore e marrėzisė tė stisur
ndjenja e pastėr akullore qė u shkria akoma pa u nisur.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
SA KAM DASHUR......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: