Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ira
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 3
Anėtarėsuar : 03/01/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 12:39 pm

Pershendetje te gjitheve Une Jma Ira

Jam Nga tetova dhe ri ne zvicer

jam 18 vjece

shpresoj te jem e mire pritur ketu Smile Razz :farao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:58 am

ira mirseerdhe e kalofsh sa me mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ira
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 3
Anėtarėsuar : 03/01/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:34 pm

MMire se ju gjeta edhe faleminderit per mire pritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:46 pm

Mire Se Erdhe Midis Nesh Ira

Kalofsh Sa Me Mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: