Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dueti me Rihannan, hiti mė i madh i Eminem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Dueti me Rihannan, hiti mė i madh i Eminem   Mon Dec 05, 2011 2:13 pm


Kėnga e Eminem, “Love The Way You Lie”, tė cilėn e ka realizuar nė duet
me kėngėtaren Rihanna, ėshtė cilėsuar si kėnga mė e suksesshme e
reperit.
Krijuesi i hitit “Stan” bashkėpunoi me kėngėtaren e “Umbrella” pėr
albumin e tij tė vitit 2010, “Recovery”, ndėrsa dueti i tyre kryesoi
top-listat anembanė botės.
Ndėrsa tani, Shoqata e industrisė sė incizimeve nė Amerikė e ka cilėsuar
kėngėn “Love The Way You Lie” si hitin mė tė madh nė karrierėn
12-vjeēare tė Eminemit, pasi ka shitur mė shumė se pesė milionė kopje.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Dueti me Rihannan, hiti mė i madh i Eminem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: